sadsad x
asdasd
Hakkımızda

Hakkımızda

NGZ Grup, 2003 yılından itibaren profesyonel olarak perakende ve toptan çocuk giyim mağazalarına çocuk kıyafetleri tedarik ediyor. Türkiye’de üretilen, kaliteli malzemeler kullanılarak usta işçiler tarafından hazırlanan 0-16 yaş arası bebek ve çocuk kıyafetlerini müşterilerimizin beğenilerine sunuyoruz. Türkiye'de bebek ve çocuk kıyafeti üretimi yapan 200'den fazla markanın her sezon 5000'den fazla modelini satışa sunuyoruz.

Nitelikli ekibimizle sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. En çok tercih edilen kumaş, model ve renkleri analiz edip müşterilerimize sürekli yeni ve trend ürünler sunuyoruz.

Bünyesinde bulunan Alisa Baby®, Piyasa Optimum® ve Alisababy Online mağazaları ile Türkiye’de bebek ve çocuk kıyafetleri toptan satışında lider, müşteriler tarafından bilinen ve tercih edilen konumdayız.

Alisa Baby® ve Piyasa Optimum® mağazalarımızda son teknoloji sistemlerle toplamda 8000m² kapalı alanda yüzden fazla personelimizle müşterilerimize güleryüzlü, kaliteli ve konforlu hizmet sunuyoruz.

Online Mağazamız Alisababy.com.tr ile müşterilerimize yerinde hizmet sunabilmek için hızlı ve güvenli alışveriş yapabilme imkanı sunmaktayız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.